Wydarzenia

BDO Academy poprzez realizowane szkolenia, konferencje i warsztaty pomaga niemieckim firmom w poznawaniu zawiłości polskiego prawa.
Oferujemy naszym Klientom szkolenia z zakresu:

  • Rachunkowości;
  • Podatków;
  • Prawa pracy;
  • Controlingu;
  • Finansów.

Naszą działalność realizujemy zarówno w formule projektów otwartych, jak i zamkniętych szkoleń i warsztatów na zlecenie konkretnych firm. Program szkolenia zawsze dostosowany jest do specyfiki i konkretnych potrzeb Klienta. Stworzyliśmy specjalną ofertę szkoleniową dedykowaną firmom niemieckim zarówno rozpoczynającym, jak i już prowadzącym działalność w Polsce.

Jej przykładem są seminaria otwarte dla firm z kapitałem niemieckim dotyczące bilansowego i podatkowego zamknięcia roku z uwzględnieniem różnic pomiędzy polskimi - Ustawa o rachunkowości, międzynarodowymi – MSSF, oraz niemieckimi - HBI I, HBI II regulacjami oraz szkolenia z zakresu różnic między podatkiem VAT w Polsce i Niemczech.

Naszym wyróżnikiem jest konkretna wiedza, unikalne doświadczenie oraz praktyczne podejście do omawianych zagadnień, poparte obszernymi case-ami.
W 2012 r. z różnego typu szkoleń oferowanych przez BDO i marki zależne skorzystało ponad 400 firm z kapitałem niemieckim, austriackim lub szwajcarskim.